169 Lekë
199 Lekë
Kurseni 30 Lekë


Përshkrimi

  • Eleminon 99% te baktereve 
  • Pastrim dhe freskim 
  • Paketim 110 ml
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43301

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (608)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (121)
3 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (41)
4 ne stok
- 1300 L
1 690 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (37)
2 ne stok
- 2000 L
SHITUR
1 990 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (38)
Nuk ka me gjendje
2 390 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
6 990 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (17)
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (83)
1 ne stok
5 100 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Xhel antibakterial me Aloe Vera 110 ml

Xhel atibakterial nga Joer Cosmetics e cila mundeson pastrimin pa sapun dhe uje, si dhe freskon dhe ushqen duart.

Ky ndihmes ideal eshte i pershtatshem per udhetime dhe pune, si dhe ne saje te perberesve aktive ajo ka veti antibakteriale.

Sa here qe doni dezinfektim te shpejte, pastrim dhe freskim, aplikoni kete ne duart tuaja.

Aplikoni disa pika ne pellembet e duarve dhe me pas perhapeni.

Perberesit uje, alkool i denatyruar, glicerine, parfum, carbomer, ekstrakt Aloe Vera.

Produktet që keni parë

Reviews (0)