4 790 Lekë


Përshkrimi

Tharese flokesh Marka: Bellissima Imetec Modeli: C19 2000 Fuqia: 2000W Voltazhi: 220-240 Ajer te ftohte e te nxehte 2 kombinime Ngjyra: E zeze Tharesja perfekte per stilimin dhe tharjen e flokeve. Than shpejt dhe pa i djegur floket tuaj.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15900

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tharese flokesh

Marka: Bellissima Imetec

Modeli: C19 2000

Fuqia: 2000W

Voltazhi: 220-240

Ajer te ftohte e te nxehte

2 kombinime

Ngjyra: E zeze

Tharesja perfekte per stilimin dhe tharjen e flokeve.

Than shpejt dhe pa i djegur floket tuaj.

Specifikat

Gjinia Femer
Marka Imetec
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2000 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 400 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.