4 990 Lekë


Përshkrimi

Tharese Flokesh Braun HD580 Tharese flokesh Braun, e cila do tju ndihmoje te thani apo te stiloni floket tuaj duke kursyer kohen. Fale fuqise 2500W procesi i tharjes dhe i krehjes behet me i lehte dhe i shpejte. Modeli dhe ndertimi ergonomik e bejne ate te lehte per tu perdorur duke marre rezultatet e deshiruara. Me tre nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie qe mund te kombinohen sipas...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 18005

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tharese Flokesh Braun HD580

Tharese flokesh Braun, e cila do tju ndihmoje te thani apo te stiloni floket tuaj duke kursyer kohen.

Fale fuqise 2500W procesi i tharjes dhe i krehjes behet me i lehte dhe i shpejte.

Modeli dhe ndertimi ergonomik e bejne ate te lehte per tu perdorur duke marre rezultatet e deshiruara.

Me tre nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie qe mund te kombinohen sipas nevojes.

Buton per ajer te ftohte per ti dhene forme stilimit te deshiruar.

Fale teknologjise ionike, tharesja Braun leshon miliona jone aktive

te cilat kapen ne fijet e flokeve duke parandaluar elektrizimin e tyre.

Fale peshes se lehte ju mund ta merrni me vete kudo ne udhetime.

Specifikat

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2500W
Difuzor Nuk ka

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.