1 790 Lekë


Përshkrimi

Tharese flokesh Fuego modeli HD-808 Me fuqi 1800W dhe 3 nivele shpejtesie Me perqendrues ajri dhe buton per ajer te ftohte E pershtatshme per te gjithe llojet e flokeve Per ata qe udhetojne shume apo per perdorim te shpejte ne cdo kohe E vogel praktike dhe mjaft funksionale, per stilim apo tharje

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19983

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tharese flokesh Fuego modeli HD-808

Me fuqi 1800W dhe 3 nivele shpejtesie

Me perqendrues ajri dhe buton per ajer te ftohte

E pershtatshme per te gjithe llojet e flokeve

Per ata qe udhetojne shume apo per perdorim te shpejte ne cdo kohe

E vogel praktike dhe mjaft funksionale, per stilim apo tharje

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 1800 W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.