3 590 Lekë


Përshkrimi

Tharese flokesh

Marka: Fuego

Modeli: RG5100

Fuqia : 2100 W

Mundeson stilimin e flokeve ne menyren që ju keni enderruar gjithmone.

Perfshirja e avancuar e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15872

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tharese flokesh

Marka: Fuego

Modeli: RG5100

Fuqia : 2100 W

Mundeson stilimin e flokeve ne menyren që ju keni enderruar gjithmone.

Perfshirja e avancuar e teknologjise jonizuese garanton freski ,volum dhe shkelqim për floket.

Specifikat

Marka Fuego
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
690 Lekë
790 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 890 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 190 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
990 Lekë
1 090 Lekë
Kurseni 100 L
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
SHITUR
1 990 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al