6 590 Lekë


Përshkrimi

Tharese Flokesh me Difuzor Braun HD585 Tharese flokesh Braun HD585, e cila do tju ndihmoje te thani, te drejtoni apo te beni me kacurrela floket tuaja. Paketimi permban edhe difuzorin. Fale fuqise 2500W procesi i tharjes dhe i modeleve te ndryshme qe deshirani behet me i lehte. Modeli dhe ndertimi ergonomik e bejne ate te lehte per tu perdorur duke marre rezultatet e deshiruara. Me tre...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 18095

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tharese Flokesh me Difuzor Braun HD585

Tharese flokesh Braun HD585, e cila do tju ndihmoje te thani, te drejtoni apo te beni me kacurrela floket tuaja.

Paketimi permban edhe difuzorin.

Fale fuqise 2500W procesi i tharjes dhe i modeleve te ndryshme qe deshirani behet me i lehte.

Modeli dhe ndertimi ergonomik e bejne ate te lehte per tu perdorur duke marre rezultatet e deshiruara.

Me tre nivele temperature dhe dy nivele shpejtesie per tjua lehtesuar edhe me shume procesin.

Specifikat

Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2500W

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.