6 990 Lekë


Përshkrimi

Tharese Flokesh Philips BHD176/00 E krijuar per performance, e dizenjuar per stil. Motorr profecional AC i cili arrin deri ne 95km/h. Fuqia 2200W. Difuzor per volum te jashtezakonshem. Teknologji qe eliminon ionet negative duke i lene floket e bute dhe me shkelqim. Peshe e lehte dhe praktike ne perdorim. Gypi i ajrit 7mm per precizion ne tharje. Ka nje unaze e cila ju lejon ta verni ku...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 8567

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tharese Flokesh Philips BHD176/00

E krijuar per performance, e dizenjuar per stil.

Motorr profecional AC i cili arrin deri ne 95km/h.

Fuqia 2200W.

Difuzor per volum te jashtezakonshem.

Teknologji qe eliminon ionet negative duke i lene floket e bute dhe me shkelqim.

Peshe e lehte dhe praktike ne perdorim.

Gypi i ajrit 7mm per precizion ne tharje.

Ka nje unaze e cila ju lejon ta verni ku te deshironi duke kursyer hapsire.

6 nivele temperature dhe ajer i ftohte per te stabilizuar procesin.

Gjatesia e kordonit 1.8m

Produkt origjinal Philips.

Specifikat

Garancia 1 vit
Ionizues Ionizues
Fuqia ne Watt 2200 W
Gjatesia e kordonit Gjatesia e kordonit1.8 m
Difuzor Difuzor

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.