7 590 Lekë


Përshkrimi

Tharese e mrkes Rowenta modeli CV8722D0 Me fuqi 2200 W dhe perqendrues Ajri Ka 6 nivele shpejtesie dhe temperature  Funksion jonik, butoni per ajer te ftohte  Tharesja ka ngjyre te zeze Se bahsku me te ju merrni edhe Difuzorin per floke kacurrela

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19977

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tharese e mrkes Rowenta modeli CV8722D0

Me fuqi 2200 W dhe perqendrues Ajri

Ka 6 nivele shpejtesie dhe temperature 

Funksion jonik, butoni per ajer te ftohte 

Tharesja ka ngjyre te zeze

Se bahsku me te ju merrni edhe Difuzorin per floke kacurrela

Specifikat

Marka Rowenta
Garancia 1 vit
Fuqia ne Watt 2200W
Difuzor Difuzor
Nivelet e shpejtesise 6

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.