5 390 Lekë


Përshkrimi

Tharese Remington Pro-Air Turbo D5220 + Dhurate Kreher Remington B95P Kjo tharese ka te gjitha tiparet e nje tharese profesionale duke ju dhene mundesine qe te thani e stiloni floket ne komoditetin e shtepise tuaj. Ka koncentrator per ajrin ne menyre te tille qe ju te thani floket me shpejte. Ka difuzor, furce te rrumbullaket termike dhe nje cante per ta mbajtur tharesen. Jonet e emetuara...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 10350

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tharese Remington Pro-Air Turbo D5220 + Dhurate Kreher Remington B95P

Kjo tharese ka te gjitha tiparet e nje tharese profesionale duke ju dhene mundesine qe te thani e stiloni floket ne komoditetin e shtepise tuaj.

Ka koncentrator per ajrin ne menyre te tille qe ju te thani floket me shpejte.

Ka difuzor, furce te rrumbullaket termike dhe nje cante per ta mbajtur tharesen.

Jonet e emetuara nga ajri qe jep tharesja dhe molekulat e ujit bashkeveprojne dhe bejne qe floket tuaj te thahen me shpejte.

Keshtu qe nuk eshte nevoja qe floket tuaj te qendrojne per nje kohe te gjate te ekspozuar ndaj nxehtesise se ajrit te thareses, keshtu qe ato nuk do te demtohen.

Motor AC me fuqi 2400W.

Perdor teknologjine e jonizimit.

E ndertuar me qeramike per te bere shperndarjen e nxehtesise ne menyre te njetrajtshme.

3 nivele per rregullimin e temperatures.

2 nivele per rregullimin e shpejtesise.

Perfshin edhe temperaturen e ftohte.

Zhurme minimale.

Ky eshte produkt origjinal REMINGTON.

Ka garanci 2 vjet.

Specifikat

Marka Remington
Garancia 2 vjet
Ionizues Ionizues
Kabell rrotullues Kabell rrotullues
Fuqia ne Watt 2400 W
Difuzor Difuzor

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.