1 000 Lekë


Përshkrimi

Sylvia Day është një nga ato shkrimtare të cilat kanë bërë një sërë punësh të pazakonta, që nga punonjëse e argëtimit në park e deri te përkthyese nga rusishtja për llogari të Shërbimeve Sekrete të Ushtrisë Amerikane. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31847

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Gidion Krosi hyri në jetën time si vetëtima në errësirën e natës: i bukur dhe i shkëlqyer, i ashpër dhe përvëlues. Unë u dhashë pas tij siç nuk isha dhënë kurrë në jetën time pas ndokujt apo diçkaje. Unë isha e dëshiruar për prekjet e tij siç është i droguari pas drogës, edhe pse e dija se ato do të më bënin më të dobët. Unë isha e dërrmuar dhe e rrënuar dhe ai i hapi me kaq lehtësi portat brenda meje...

Gidioni e dinte. Ai kishte demonët e vet. Dhe ne do të shndërroheshim në pasqyra që do të reflektonin plagët personale të njëri-tjetrit..., sikurse edhe dëshirat.

Prangat e dashurisë së tij më transformuan plotësisht, edhe ndërsa lutesha që pështjellimet e së shkuarës sonë të mos na ndanin nga njëri-tjetri.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 000 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
900 Lekë
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
650 Lekë
I disponueshëm
1 100 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 600 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
600 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
900 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
800 Lekë
I disponueshëm
1 300 Lekë
I disponueshëm
450 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.