1 000 Lekë


Përshkrimi

Një eksplorim tepër i arrirë i moshës së adoleshencës dhe dashurive të rinisë

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31845

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Lara Xhejni i mban letrat e dashurisë në kutinë e kapelave që i ka lënë e ëma. Nuk janë letra dashurie që i kanë shkruar të tjerët asaj, po letrat që ka shkruar vetë. Një për secilin djalë që ka dashur.

Kur i shkruan, derdh në to gjithë shpirtin dhe thotë gjëra që nuk do t'i thoshte kurrë me gojë, sepse ato letra i ka vetëm për vete. Deri ditën kur letrat e fshehta dërgohen me postë dhe Lara Xhejnit i del jeta e vet jashtë kontrollit.

Thanë për librin

"Personaliteti i Lara Xhejnit - e ndrojtur, paksa e ngathët, emocionale dhe plotësisht naive kur bëhet fjalë për djemtë - i jep kësaj historie prekëse individualitet dhe veçanti".

- Publishers Weekly

"Lexuesit do t'i mbajnë mend motrat Song dhe djemtë në jetët e tyre edhe shumë kohë pasi të kthejnë faqen e fundit të librit".

- School Library Journal

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 000 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
900 Lekë
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
650 Lekë
I disponueshëm
1 100 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 500 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 400 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 600 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
600 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
900 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
800 Lekë
I disponueshëm
1 300 Lekë
I disponueshëm
450 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.