300 Lekë


Përshkrimi

"Abetarja për parashkollorët", i cili u vjen në ndihmë të gjithë fëmijëve të vegjël (4-6 vjeç) për të mësuar si të shkruajnë gërmat, t’i njohin ato dhe të zbaviten nëpërmjet ngjyrosjes së...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38593

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

"Abetarja për parashkollorët", i cili u vjen në ndihmë të gjithë fëmijëve të vegjël (4-6 vjeç) për të mësuar si të shkruajnë gërmat, t’i njohin ato dhe të zbaviten nëpërmjet ngjyrosjes së figurave të vendosura në tekst. Është një parapërgatitje e shkëlqyer e fëmijës për klasën e parë. Ky libër është hapi i parë drejt të shkruarit, të mësuarit të shkronjave dhe përvetësimit të tyre. Një hap drejt rrugës së bukur të dijes.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 000 Lekë
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
800 Lekë
I disponueshëm
500 Lekë
I disponueshëm
1 200 Lekë
I disponueshëm
1 600 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 200 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 200 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 500 Lekë
I disponueshëm
2 000 Lekë
I disponueshëm
1 600 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 000 Lekë
I disponueshëm
1 800 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al