500 Lekë


Përshkrimi

Mençuria indiane ka një tjetër guidë shpirtërore dhe mendore me vlera sesi të kuptojmë artin e jetës. Libri i Rawat ka bërë për vete mbi 15 milionë lexues në mbarë botën përmes këshillave praktike për jetën, suksesin dhe marrëdhëniet njerëzore. Bëji pjesë të jetës tënde këto tregime, duke iu kushtuar vëmëndje! Ti jeton tani....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38630

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 400 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (6)
4 ne stok
500 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 700 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 400 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 20%
960 Lekë
1 200 Lekë
4 ne stok
700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
600 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
700 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 500 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
700 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 100 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 20%
1 200 Lekë
1 500 Lekë
3 ne stok
1 800 Lekë
Shitur (24)
4 ne stok
1 600 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 000 Lekë
I disponueshëm
1 000 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 500 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
800 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
800 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok

Përshkrimi

Brenda nesh gjendet një kopësht: Një kopësht që nuk ndihet nga rrëmuja e botës së jashtme; një kopësht të cilin askush nuk mund të vijë e ta trazojë.

Në botën përreth nesh ka dashuri dhe urrejtje, tension dhe mister. Drama e përditshme po del në pah. Megjithatë, ka një vend brenda teje ku mund të jesh ai që je; Pa shtirje, pa gënjeshtra. Një vend ku mund të ndihesh plotësisht i çiltër. Ky kopësht ekziston brenda kujtdo. Lëri mënjanë titujt dhe rolet që luan çdo ditë. Në këtë kopësht të brendshëm mund të qëndrosh vetëm me veten tënde.

Edhe në qoftëse ta kanë hequr lirinë dhe të ka ndodhur diçka e tmerrshme, asgjë nuk mund ta heqë gjënë më të çmuar që ti mban brenda vetes. Është zgjidhja jote, nëse do të përpiqesh të arrish të njohësh atë që ke brenda teje.

Ndoshta, gjatë jetës, do të arrish në një pikë ku të mendosh: Kaq e pati... për mua mori fund gjithçka”. Në këtë çast kujtohu se gjëja më e rëndësishme ndodhet ende brenda teje dhe aty do të qëndrojë gjithmonë. Ajo që ti mban brenda vetes është me të vërtetë e jotja”.

Produktet që keni parë

Reviews (0)