1 200 Lekë


Përshkrimi

"Pesë vitet e para"është një ilustrim i plotë me pamje mahnitëse dhe të papërsëritshmega fotografja e mirë njohur Anne Geddes.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 37671

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

800 Lekë
2 ne stok
500 Lekë
2 ne stok
400 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
300 Lekë
2 ne stok
SHITUR
800 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
500 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
SHITUR
300 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
300 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
1 000 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
800 Lekë
2 ne stok
700 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
SHITUR
500 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
800 Lekë
2 ne stok
1 200 Lekë
2 ne stok
1 000 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 000 Lekë
2 ne stok
SHITUR
500 Lekë
Shitur (3)
Nuk ka me gjendje
1 300 Lekë
2 ne stok
1 200 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
700 Lekë
2 ne stok
700 Lekë
2 ne stok
1 000 Lekë
2 ne stok

Përshkrimi

Ky ditar i veçantë ruan të gjitha kujtimet e çmuara të 5 viteve të para të fëmijës suaj.

Në një shëtitje që nga ditët para se vijë ne jetë deri te fillimi i shkollës, ky ditar shpalosh kujtime të rëndësishme të të gjithë rrugëtimit të pesë vieve të para të jetës. Ai do të mbetet përgjithmonë pjesë e thesarit të kujtimeve të fëmijërisë.

Nga Anne Geddes

Produktet që keni parë

Reviews (0)