900 Lekë
1 000 Lekë


Përshkrimi

Ky libër ka vetëm një të metë, - mbaron shpejt, - thotë Amazon. Prandaj edhe në Shqipëri ka mbi 10 ribotime si roman.  

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33080

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Komente mbi librin

"I shkëlqyer, fabula tronditëse e të cilit e bën këtë libër të paharrueshëm jo vetëm si një kronikë politike, por edhe si një rrëfenjë të thellë personale... Ndodh rrallë që një libër t'i përshtatet kaq shumë kohësh dhe njëkohësisht të ketë cilësi kaq të lartë letrare."

Publisher Weekly

"Një roman i mrekullueshëm...një tregim i jashtëzakonshëm që të rrëmben."

San Francisco Chronicle

"Një libër i fuqishëm... pa zbukurime të tepërta, pa absurditete, thjesht një prozë e shkëlqyer."

The Washington Post Book

"Ky është një nga ato rrëfime të paharrueshme që do të qëndrojë pranë jush gjatë... një roman i jashtëzakonshëm."

Isabel Allende

"Një roman i bukur... që radhitet ndër më të mirët e kohëve të fundit, me një stil elokuent e të pazakontë."

The Denver Post

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

300 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 000 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
800 Lekë
2 ne stok
1 000 Lekë
2 ne stok
1 000 Lekë
2 ne stok
700 Lekë
2 ne stok
1 000 Lekë
2 ne stok
1 200 Lekë
3 ne stok
1 000 Lekë
3 ne stok
700 Lekë
3 ne stok
500 Lekë
3 ne stok
1 000 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 290 Lekë
I disponueshëm
1 300 Lekë
3 ne stok
700 Lekë
3 ne stok
3 000 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 170 Lekë
1 300 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
1 000 Lekë
3 ne stok
1 800 Lekë
I disponueshëm
1 125 Lekë
1 250 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
720 Lekë
800 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
1 170 Lekë
1 300 Lekë
Kurseni 10%
I disponueshëm
900 Lekë
1 000 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al