1 112 Lekë
1 390 Lekë


Përshkrimi

Aditiv benzine Arexons 9794/ 31038

Me kapacitet 250 ml. Pastrues i sistemit te karburantit

Përmirëson djegien, pastron dhe de-filtron valvulat e ushqimit. 

Ndalon formimin e depozitave në valvulat e shkarkimit.

Eliminon lëvizjen e parregullt të motorit. Redukton zhurmen

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 29984

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Aditiv benzine Arexons 9794/ 31038

Me kapacitet 250 ml. Pastrues i sistemit te karburantit

Përmirëson djegien, pastron dhe de-filtron valvulat e ushqimit. 

Ndalon formimin e depozitave në valvulat e shkarkimit.

Eliminon lëvizjen e parregullt të motorit. Redukton zhurmen

Specifikat

FunksioniXhenerike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (40)
I disponueshëm
1 112 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 20%
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.