1 112 Lekë
1 390 Lekë


Përshkrimi

Aditiv Nafte Arexons Modeli 9795/31035 Me kapacitet 250 ml. Pastrues i sistemit te karburantit Përmirëson djegien, pastron dhe de-filtron valvulat e ushqimit.  Ndalon formimin e depozitave në valvulat e shkarkimit. Eliminon lëvizjen e parregullt të motorit. Hidhni te gjithe sasine e adetivit ne karburatorin e makines me pas mbusheni me 50 litra nafte. Efektin do e vini re menjehere....

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 30289

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Aditiv Nafte Arexons

Modeli 9795/31035

Me kapacitet 250 ml. Pastrues i sistemit te karburantit

Përmirëson djegien, pastron dhe de-filtron valvulat e ushqimit. 

Ndalon formimin e depozitave në valvulat e shkarkimit.

Eliminon lëvizjen e parregullt të motorit.

Hidhni te gjithe sasine e adetivit ne karburatorin e makines me pas mbusheni me 50 litra nafte. Efektin do e vini re menjehere.

Sygjerohet qe adetivi te perdoret cdo 6000 km

Specifikat

MarkaArexons
FunksioniXhenerike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 112 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (3)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.