590 Lekë


Përshkrimi

Mbajtese per smartphone per makinen tuaj

Omega Spider me ngjyre te zeze me vakum

Telefoni qendron vertikalisht dhe horizontalisht

Rrotullohet 360 grade. Pershtatet me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30279

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Mbajtese per smartphone per makinen tuaj

Omega Spider me ngjyre te zeze me vakum

Telefoni qendron vertikalisht dhe horizontalisht

Rrotullohet 360 grade. Pershtatet me shumicen e smartphone-ve

Specifikat

Marka Omega

17 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
490 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (20)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
590 Lekë
890 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (2)
3 ne stok
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (14)
I disponueshëm
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (12)
I disponueshëm
590 Lekë
890 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (13)
I disponueshëm
490 Lekë
590 Lekë
Kurseni 100 L
Shitur (10)
4 ne stok
490 Lekë
Shitur (27)
I disponueshëm
2 190 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 1200 L
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al