590 Lekë


Përshkrimi

Aromatik Areon Gel Anti Tabacco

Xhel me arome terheqese dhe te qendrueshme 

Zvogelon aromen e duhanit nese e konsumoni ne ambiente te mbyllura

Zgjat deri në 5 - 8...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 30345

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Aromatik Areon Gel Anti Tabacco

Xhel me arome terheqese dhe te qendrueshme 

Zvogelon aromen e duhanit nese e konsumoni ne ambiente te mbyllura

Zgjat deri në 5 - 8 javë

Mund të vendoset kudo dhe aroma përhapet në mënyrë të barabartë

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
399 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
399 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
399 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al