590 Lekë


Përshkrimi

Aromatizues makine e markes Areon I jep freski ambjentit te makines tuaj  Prodhuar ne Bullgari me efekt kryesor pastrimin e ajrit ne brendesi  Me arome molle dhe kanelle  Perdorimi sperkatini 2-3 here në ajer ose ne cope absorvuese Mos e hidhni në siperfaqe lekure, copë apo boje pasi lengu mund t'i demtoje ata Sasia e tij eshte 35 ml .

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 31075

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Aromatizues makine e markes Areon

I jep freski ambjentit te makines tuaj 

Prodhuar ne Bullgari me efekt kryesor pastrimin e ajrit ne brendesi 

Me arome molle dhe kanelle 

Perdorimi sperkatini 2-3 here në ajer ose ne cope absorvuese

Mos e hidhni në siperfaqe lekure, copë apo boje pasi lengu mund t'i demtoje ata

Sasia e tij eshte 35 ml .

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
450 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
450 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.