1 390 Lekë


Përshkrimi

Mbeshtjellese dhe mbrojtese timoni

Mbron timonin nga demtimet

Me diameter 38 cm

Ndihmon qe duart te mos rreshkasin gjate kohes qe jane ne timon

Ofron nje kontakt...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 25180

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

3 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Mbeshtjellese dhe mbrojtese timoni

Mbron timonin nga demtimet

Me diameter 38 cm

Ndihmon qe duart te mos rreshkasin gjate kohes qe jane ne timon

Ofron nje kontakt te rehatshem te duarve ne cdo kohe qe perdoret

Material i forte rezistent me luspa ngjyre te zeze dhe qepje te kuqe

Specifikat

Marka Space

Produktet që keni parë