5 290 Lekë


Përshkrimi

Tapete Gome Petex Kia Sportage 2010-2015

Cilesi e larte dhe rezistente ndaj gervishtjeve

Material gome, mat shume i lehte per tu pastruar

Ngjyre e zeze dhe i pershtatet...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41246

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 090 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tapete Gome Petex Kia Sportage 2010-2015

Cilesi e larte dhe rezistente ndaj gervishtjeve

Material gome, mat shume i lehte per tu pastruar

Ngjyre e zeze dhe i pershtatet interiorit te makines Kia Sportage 2010-2015

Produkti permban 4 tapete gome (shoferi, pasagjeri dhe dy vendet e pasme)

Specifikat

Marka Petex
Modeli i makines Kia

Reviews (0)