5 490 Lekë


Përshkrimi

Tapet gome per bagazhin, te markes Gledring shume rezistente

Cilesi e larte dhe rezistente ndaj ujit, vajrave etj si dhe ndaj gervishtjeve

Material gome, mat shume i lehte per tu...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42677

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 190 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 090 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tapet gome per bagazhin, te markes Gledring shume rezistente

Cilesi e larte dhe rezistente ndaj ujit, vajrave etj si dhe ndaj gervishtjeve

Material gome, mat shume i lehte per tu pastruar

Ngjyre e zeze dhe i pershtatet interiorit te makines BMW X3 (F25) 2010+ GR-1203

Reviews (0)