1 090 Lekë


Përshkrimi

Fshirese Xhami GP-37264 Mercedes W210/ W202/ W124

Fshirese Xhami Glipart AutoPractic eshte i dizenjuar per puthitje shume te mire ne xhamat e harkuar.

Skeleti prej metali...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40548

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

7 produkte te tjere ne te njejten kategori:

890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 300 L
690 Lekë
990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
- 300 L
390 Lekë
690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok

Përshkrimi

Fshirese Xhami GP-37264 Mercedes W210/ W202/ W124

Fshirese Xhami Glipart AutoPractic eshte i dizenjuar per puthitje shume te mire ne xhamat e harkuar.

Skeleti prej metali aerodinamik siguron nje force dhe qendrueshmeri te jashtezakonshme, ndersa adaptori universal mundeson montim te shpejte dhe pershtatje me shumellojshmeri auromjetesh

Ne paketim: 1 fshirese dhe adaptori.

Gjatesite e disponueshme: 24 inch.

Per te mesuar masen e fshireseve te xhamit per makinen tuaj klikoni linkun:

http://majmuni.al/gjej-fshirese-xhami-per-makinen-tende/

Reviews (0)