2 790 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 600 Lekë


Përshkrimi

Mbulese Makine Glipart PEVA

Mbulese makine me material PEVA, i bute nga brenda qe te mos demtoje makinen tuaj dhe shume rezistent nga jashte.

Rezistent ndaj shiut, bores,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40555

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
19 590 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 890 Lekë
I disponueshëm
6 090 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 690 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 590 Lekë
I disponueshëm
New
4 990 Lekë
5 290 Lekë
Kurseni 300 L
I disponueshëm

Përshkrimi

Mbulese Makine Glipart PEVA

Mbulese makine me material PEVA, i bute nga brenda qe te mos demtoje makinen tuaj dhe shume rezistent nga jashte.

Rezistent ndaj shiut, bores, pluhurit, diellit, eres, papastritive te ndryshme.

I lehte per tu pastruar dhe per tu lare. Me xhepa anash per pasqyrat anesore.

I pajisur me zinxhir tek ana e shoferit per te perodur deren pa qene nevoja per te hequr mbulesen.

I disponueshem ne masat: S, M, L, XL dhe XXL.

- S ->(406 X 165 X 119)

- M -> (432 X 165 X 119)

- L-> (482 X 178 X 119)

- XL -> (533 X 178 X 119)

- XXL -> (571 X 203 X 119)

Produktet që keni parë