990 Lekë


Përshkrimi

Aromatik ne formen e parfumit per makinen 

Nje produkt nga Areon, 50 ml Silver

Me aromat natyrale të përzgjedhura me kujdes, Areon sjell freskinë në makinën tuaj, shtëpinë dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29991

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Aromatik ne formen e parfumit per makinen 

Nje produkt nga Areon, 50 ml Silver

Me aromat natyrale të përzgjedhura me kujdes, Areon sjell freskinë në makinën tuaj, shtëpinë dhe zyrën!

Dizajn frymëzues dhe parfum sensual për një arome freskuese kudo që të shkoni.

Specifikat

Marka Areon

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
1 791 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 10%
Shitur (4)
2 ne stok
1 090 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al