990 Lekë


Përshkrimi

Aromatik ne formen e parfumit per makinen  Nje produkt nga Areon, 50 ml Silver Me aromat natyrale të përzgjedhura me kujdes, Areon sjell freskinë në makinën tuaj, shtëpinë dhe zyrën! Dizajn frymëzues dhe parfum sensual për një arome freskuese kudo që të shkoni.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 29991

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Aromatik ne formen e parfumit per makinen 

Nje produkt nga Areon, 50 ml Silver

Me aromat natyrale të përzgjedhura me kujdes, Areon sjell freskinë në makinën tuaj, shtëpinë dhe zyrën!

Dizajn frymëzues dhe parfum sensual për një arome freskuese kudo që të shkoni.

Specifikat

MarkaAreon

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (39)
I disponueshëm
1 112 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 20%
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 112 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (3)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.