590 Lekë


Përshkrimi

Aromatik Areon Ken (DB) Black Crystal

Areon Ken është një aromatizues e konservuar e freskët që siguron freski të qëndrueshme, makinë, zyrë apo shtëpi

Hapeni atë dhe thjesht shijoni, mund ta vendosni në një mbajtës filxhan të automjetit ose në një hapësirë të vogël nën karrigen ose aty ku ju përshtatet

Është i vogël dhe nuk zhvillohet por Areon KEN siguron një mjedis...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 31086

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Aromatik Areon Ken (DB) Black Crystal

Areon Ken është një aromatizues e konservuar e freskët që siguron freski të qëndrueshme, makinë, zyrë apo shtëpi

Hapeni atë dhe thjesht shijoni, mund ta vendosni në një mbajtës filxhan të automjetit ose në një hapësirë të vogël nën karrigen ose aty ku ju përshtatet

Është i vogël dhe nuk zhvillohet por Areon KEN siguron një mjedis të këndshëm në makinën tuaj. Gëzoni udhëtimin!

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (40)
I disponueshëm
1 112 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 20%
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 112 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (3)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.