390 Lekë


Përshkrimi

Aromatik Areon Pearls (Lux) Platinum

Karakterizohet nga nje arome e fresket

E dizenjuar per tu varur, nje qese e vogel me perla aromatike

AREON eshte nje aromatik qe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42609

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Aromatik Areon Pearls (Lux) Platinum

Karakterizohet nga nje arome e fresket

E dizenjuar per tu varur, nje qese e vogel me perla aromatike

AREON eshte nje aromatik qe ofron freski te qendrueshme ne makine

Hapeni ate dhe vetem shijojeni

Produktet që keni parë

Reviews (0)