1 390 Lekë


Përshkrimi

Filter karburanti e markes Mecafilter modeli ELG5309

Per makinat e tipit Mercedes-Benz/203

Filtrat bllokojne hyrjen e papastertive ne karburantin e e makines

Permasat e filtres DI 91xD2 10x D3 10xH 127mm

Filtrat e karburantit garantojne qe grimcat e papastertive dhe uji qe mund te permbaje karburanti, te mos demtojne motorrin,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20654

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Filter karburanti e markes Mecafilter modeli ELG5309

Per makinat e tipit Mercedes-Benz/203

Filtrat bllokojne hyrjen e papastertive ne karburantin e e makines

Permasat e filtres DI 91xD2 10x D3 10xH 127mm

Filtrat e karburantit garantojne qe grimcat e papastertive dhe uji qe mund te permbaje karburanti, te mos demtojne motorrin, fale sistemit unik te filtrimit.

 

Specifikat

MarkaMecafilter
PermasaDI 91xD2 10x D3 10xH 127mm
Kompatibel perMercedes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (40)
I disponueshëm
1 112 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 20%
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 112 Lekë
1 390 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (3)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok

Vleresimet

No customer reviews for the moment.