3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Kamera Makine Vechile Blackbox DVR
  • Filmon diten dhe nate me segmete 1-10 min
  • Suporton vend per karte memorie
  • Bateri e rikarikueshme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15992

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
7 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (18)
2 ne stok
12 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
13 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Kamera Makine Vechile Blackbox DVR.

Kamera per makinen me te cilen mund te filmoni cdo moment gjate udhetimit.

Ju mund ti perdorni filmimet si dokumente te rendesishme.

Ne raste aksidenti, gjoba te padrejta nga policia, vjedhje, ose ne taksi per te mbajtur nen vezhgim kliente te dyshimte.

Mund te bej regjistrime edhe ne momentin kur makina juaj nuk eshte ne levizje.

Dikton levizjet dhe eshte e ndjeshme ndaj tronditjeve.

Ekrani eshte LCD me madhesi 2.4 inch.

Suporton karte memorie nga 4 deri ne 32 GB.

Mund te kryeje filmime me segmente nga 1 deri ne 10 min secila.

Maksimumi i rezolucionit eshte 1080p FHD dhe ju mund te kryeni regjistrim deri ne 8 ore.

Formatet video HD/D1/VGA. Mikrofon i integruar. Kamera 3 MP. 

Me bateri te integruar e te rikarikueshme ( kamera duhet te qendroje ne pjesen me te madhe te kohes ne karikim) -5V / 1A-

Regjistron edhe naten.

2

4

5

7

8

9

10

11

z1

Specifikat

Garancia 1 muaj
Kamera Kryesore 3 MP
Madhesia e Ekranit 2.4"

Produktet që keni parë