990 Lekë


Përshkrimi

Koke karikimi per makine 2100mAh

Me tre porta USB. Lejon karikimin e tre paisjeve njekohesisht

·Intput Voltage: DC12V-24V

·Output Voltage: DC5V 3.1A...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27110

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 590 Lekë
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
4 890 Lekë
I disponueshëm
6 090 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 390 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
11 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 8000 L
Shitur (8)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Koke karikimi per makine 2100mAh

Me tre porta USB. Lejon karikimin e tre paisjeve njekohesisht

·Intput Voltage: DC12V-24V

·Output Voltage: DC5V 3.1A ( max )

Dizenjo e thjeshte dhe mund ta merrni me vete kudo

Specifikat

Porta USB 3 Porta usb

Produktet që keni parë