6 490 Lekë


Përshkrimi

Kompresor Ajri Metalik 12V 100psi SK-52291

Kompresor per fryrje gomash dhe i domosdoshem per tu pasur ne makine

Furnizohet me energji 12V

I pajisur me mates presioni per...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42614

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kompresor Ajri Metalik 12V 100psi SK-52291

Kompresor per fryrje gomash dhe i domosdoshem per tu pasur ne makine

Furnizohet me energji 12V

I pajisur me mates presioni per te kontrolluar presionin e deshiruar

Niveli i presionit eshte ne varesi te gomes qe do te fryhet

Reviews (0)