1 090 Lekë


Përshkrimi

Konvertues rryme universal DC-DC 24V

Konvertues (transformator) rryme universal...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 8383

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 20%
712 Lekë
890 Lekë
I disponueshëm
- 20%
2 872 Lekë
3 590 Lekë
I disponueshëm
- 20%
4 872 Lekë
6 090 Lekë
I disponueshëm
- 20%
4 472 Lekë
5 590 Lekë
I disponueshëm
- 20%
4 872 Lekë
6 090 Lekë
I disponueshëm
- 20%
4 472 Lekë
5 590 Lekë
I disponueshëm
270 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 400 L
3 890 Lekë
4 290 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
6 590 Lekë
6 990 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
4 890 Lekë
5 290 Lekë
I disponueshëm
- 400 L
1 690 Lekë
2 090 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 20%
2 392 Lekë
2 990 Lekë
I disponueshëm
- 20%
712 Lekë
890 Lekë
I disponueshëm
- 20%
2 552 Lekë
3 190 Lekë
I disponueshëm
- 20%
712 Lekë
890 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Konvertues rryme universal DC-DC 24V

Konvertues (transformator) rryme universal DC-DC 24V.

Me rregullator voltazhi dhe 5 adaptore.

Me drite treguese led.

Hyrje: DC 24V.

Dalje: DC 3-12V (3V, 4.5V, 6V, 7.5V, 9V, 12V).

Maximum 1.2A

Produktet që keni parë

Reviews (0)