990 Lekë


Përshkrimi

MP3 dhe Karikues per Makine Tank/Black i pershtatshem per makina dhe kamione.

2 porta USB te cilat mund te perdoren njekohesisht per te degjuar muzike dhe per te karikuar 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15833

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

MP3 dhe Karikues per Makine Tank/Black i pershtatshem per makina dhe kamione.

2 porta USB te cilat mund te perdoren njekohesisht per te degjuar muzike dhe per te karikuar 

pajisje te ndryshme si: smartphone, ipod, tablet, etj.

Telekomande per komandim me praktik ne largesi.

Luan muzike nepermjet portes USB ose portes SD dhe nepermjet fishes AUX.

Ekran LCD 

206 kanale FM

Distanca e transmetimit Bluetooth: 10m

Voltazhi 12-24 V

Ngjyra e zeze.

Specifikat

Garancia 1 muaj

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 090 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al