590 Lekë
1 690 Lekë
Kurseni1 100 Lekë


Përshkrimi

Mund te kryeni ne cdo moment telefonata ose te degjoni muziken tuaj te preferuar ne saj te 

nderlidhjes me bluetooth me nje cilesi te larte audio.

Gjithashtu ju mund te degjoni...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 21946

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

New
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
New
3 090 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
7 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (20)
I disponueshëm
12 990 Lekë
I disponueshëm
13 990 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
13 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 6000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
4 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mund te kryeni ne cdo moment telefonata ose te degjoni muziken tuaj te preferuar ne saj te 

nderlidhjes me bluetooth me nje cilesi te larte audio.

Gjithashtu ju mund te degjoni muzike neformat  MP3 dhe WMA.

-Suporton usb (ku ju mund te karikoni telefonin ose te degjoni muzike)

-Karte Micro SD 

-Nderlidhje nepermjet fishes AUX

-Ndalon dyfishimin e zerit ne momentin kur ju po kryeni telefonaten (efekti ECHO)

https://sc01.alicdn.com/kf/HTB1UDENRVXXXXamapXXq6xXFXXXv/200040280/HTB1UDENRVXXXXamapXXq6xXFXXXv.jpg

https://sc01.alicdn.com/kf/HTB1OckGRVXXXXbqapXXq6xXFXXXu/200040280/HTB1OckGRVXXXXbqapXXq6xXFXXXu.jpg

Specifikat

Garancia 1 muaj

Produktet që keni parë