1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Nje MP3 per makinen me bluetooth e markes Earldom modeli ET-M10 Me dy dalje USB me te cilat ju mund te karikojne njekoheisht telefonin tuaj Cilesi shume e mire zeri me dizenjo portativ dhe kompakte Vendoset tek porta e cigares ne makine. Lidhje me frekuence FM. E lehte per tu perdorur. Mund te perdoret edhe per te bere ose per tju pergjigjur telefonatave me bluetooth.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21264

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje MP3 per makinen me bluetooth e markes Earldom modeli ET-M10

Me dy dalje USB me te cilat ju mund te karikojne njekoheisht telefonin tuaj

Cilesi shume e mire zeri me dizenjo portativ dhe kompakte

Vendoset tek porta e cigares ne makine. Lidhje me frekuence FM.

E lehte per tu perdorur. Mund te perdoret edhe per te bere ose per tju pergjigjur telefonatave me bluetooth.

Specifikat

Porta USB 2 Porta usb
Lexues MP3 Lexues dhe karikues

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 090 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al