1 990 Lekë


Përshkrimi

Nje MP3 per makinen me bluetooth e markes Earldom modeli ET-M10

Me dy dalje USB me te cilat ju mund te karikojne njekoheisht telefonin tuaj

Cilesi shume e mire zeri me dizenjo portativ dhe kompakte

Vendoset tek porta e cigares ne makine. Lidhje me frekuence...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21264

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje MP3 per makinen me bluetooth e markes Earldom modeli ET-M10

Me dy dalje USB me te cilat ju mund te karikojne njekoheisht telefonin tuaj

Cilesi shume e mire zeri me dizenjo portativ dhe kompakte

Vendoset tek porta e cigares ne makine. Lidhje me frekuence FM.

E lehte per tu perdorur. Mund te perdoret edhe per te bere ose per tju pergjigjur telefonatave me bluetooth.

Specifikat

Porta USB2 Porta usb
Lexues MP3Lexues dhe karikues

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
399 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
SHITUR
1 290 Lekë
Shitur (13)
Nuk ka me gjendje
1 890 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.