1 290 Lekë
2 590 Lekë
Kurseni 1 300 Lekë


Përshkrimi

Version i 2017, Transmetues FM/MP3 model X7 Lidhet me kasetofonin e makines tuaj dhe mund te degjoni muzike nga USB, karta e memorjes, fishea AUX, apo me Bluetooth. Mikrofon i integruar i cili minimizon zhurmat e ambientit. Suport per telefonata nga telefoni juaj duke e lidhur me Bluetooth (distance 5 metra). Lidhje automatike me telefonin sapo MP3 te ndizet Nga porta USB mund te karikohet...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19619

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Version i 2017, Transmetues FM/MP3 model X7

Lidhet me kasetofonin e makines tuaj dhe mund te degjoni muzike nga USB, karta e memorjes, fishea AUX, apo me Bluetooth.

Mikrofon i integruar i cili minimizon zhurmat e ambientit. Suport per telefonata nga telefoni juaj duke e lidhur me Bluetooth (distance 5 metra).

Lidhje automatike me telefonin sapo MP3 te ndizet

Nga porta USB mund te karikohet Telefoni, ouput 5V, 1000mA

Me pult per komandim.

Ekran LCD

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
399 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
399 Lekë
I disponueshëm
290 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.