690 Lekë


Përshkrimi

Paste Feneresh Arexons modeli 8249/ 31029

Permireso ndriçimin e fenereve gjate ecjes naten 

Fale formules se saj,pasta heq perdet nga siperfaqja e fenereve te makinave dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31825

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Paste Feneresh Arexons modeli 8249/ 31029

Permireso ndriçimin e fenereve gjate ecjes naten 

Fale formules se saj,pasta heq perdet nga siperfaqja e fenereve te makinave dhe motoçikletave

Sasia 150 ml.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al