990 Lekë


Përshkrimi

Sonax Pastrues dhe Mbrojtes Gome dhe Pjesesh Plastike

Pastron dhe kujdeset per te gjitha pjeset e gomes ne veture 

I mban ato te buta dhe elastike dhe vjen ne version spray 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32453

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Sonax Pastrues dhe Mbrojtes Gome dhe Pjesesh Plastike

Pastron dhe kujdeset per te gjitha pjeset e gomes ne veture 

I mban ato te buta dhe elastike dhe vjen ne version spray 

Ndalon ferkimin dhe ngrirjen e vulave te gomes ne dyert, dritaret, kapaket e hapjes

Sasia eshte 300 ml 

Produkt origjinal Gjerman

Specifikat

Marka Sonax
Kapaciteti (ne Litra) 300 ml
Funksioni Gome