1 290 Lekë


Përshkrimi

  • Qumesht dhe mbrojtes kroskoti me efekt mat
  • Pastron dhe mbron siperfaqet plastike dhe gome
  • Pastrim i thelle dhe mbrojtje nga rrezet UV
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 32458

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Sonax, qumesht dhe mbrojtes kroskoti me efekt mat

Specifikat

Marka Sonax
Kapaciteti (ne Litra) 300 ml
Funksioni Kroskoti

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al