1 190 Lekë


Përshkrimi

Sonax Shkume per Pastrim Tapicerie

Heq papastertite kokeforta nga ta[icerite dhe pelhurat 

Rinovon ngjyrat dhe nuk le shenja

Kunder ri-kontaminimit .Pastron fibrat ne...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32442

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Sonax Shkume per Pastrim Tapicerie

Heq papastertite kokeforta nga ta[icerite dhe pelhurat 

Rinovon ngjyrat dhe nuk le shenja

Kunder ri-kontaminimit .Pastron fibrat ne thellesi 

Sasia 400 ml 

Produkt origjinal Gjerman 

Specifikat

Marka Sonax
Kapaciteti (ne Litra) 400 ml
Funksioni Tapicerie

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al