1 490 Lekë


Përshkrimi

Sonax spray profesional per mirembajtjen e menteshave

Largon zhurmen nga bulonat e ndryshkur, vidat dhe perberes te tjere metalike

Rekomandohet per lubrifikimin e pjeseve te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32562

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Sonax spray profesional per mirembajtjen e menteshave

Largon zhurmen nga bulonat e ndryshkur, vidat dhe perberes te tjere metalike

Rekomandohet per lubrifikimin e pjeseve te levizshme

Parandalon akumulimin e papastertive dhe eshte rezistente ndaj ujit te kripur dhe lageshtires

Rezistent ndaj temperatures nga -15 ° C në 130 ° C

Sasia eshte 400 ml

Produkt origjinal Gjerman 

Specifikat

Marka Sonax
Kapaciteti (ne Litra) 400 ml
Funksioni Xhenerike