790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 Lekë


Përshkrimi

Solucion Kunder Mjegulles K2 200ml - K632

K2 Fox eshte solucioni qe ju duhet per xhamat e makines suaj per te parandaluar veshjen e xhamave me mjegull/avull.

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42238

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

17 produkte te tjere ne te njejten kategori:

690 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
472 Lekë
590 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
472 Lekë
590 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm
392 Lekë
490 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (2)
I disponueshëm
312 Lekë
390 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm
New
232 Lekë
290 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm

Përshkrimi

Solucion Kunder Mjegulles K2 200ml - K632

K2 Fox eshte solucioni qe ju duhet per xhamat e makines suaj per te parandaluar veshjen e xhamave me mjegull/avull.

Perdoret shume lehte dhe nuk ka nevoje qe ta perdorni cdo dite.

Solucioni krijon nje shtrese mbrojtese e cila parandalon qe xhamat te vishen me mjegull deri ne disa jave.

Me K2 Fox avullimi i xhamave ne makinen tuaj do te harrohet.

Karakteristikat e produktit:

- I lehte per t'u perdorur.

- I sigurte per rezulatet e pritshme.

- Efikas.

- Parandalon avullin ne xhamat e makines suaj, si dhe te pasqyrave.

Perdorimi: 

- Shkundi produktin perpara perdorimit.

- Aplikoni solucionin ne lecken tuaj e cila duhet te jete microfiber.

- Aplikoni solucionin me ane te leckes microfiber tek xhami makines.

- Prisni rreth 15 minuta qe produkti te ngjitet tek xhami.

Kujdes:

Nese nuk keni nje tharese Cards, lini njeren dritare hapur per te lejuar kondensiminne makinen tuaj.