690 Lekë


Përshkrimi

Paste Feneresh Arexons modeli 8249/ 31029

Permireso ndriçimin e fenereve gjate ecjes naten 

Fale formules se saj,pasta heq perdet nga siperfaqja e fenereve te makinave dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31825

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Paste Feneresh Arexons modeli 8249/ 31029

Permireso ndriçimin e fenereve gjate ecjes naten 

Fale formules se saj,pasta heq perdet nga siperfaqja e fenereve te makinave dhe motoçikletave

Sasia 150 ml.

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Produkt i mire dhe i domosdoshem

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

Produkt i mire dhe i domosdoshem