290 Lekë


Përshkrimi

Pecete Pastrimi GP-91065 40x40cm Terry

Peceta eshte me mikrofibra dhe e persosur per heqjen e mbetjeve nga siperfaqet lustruese

Materiali cilesor ben te mundur eshte tharjen e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42621

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pecete Pastrimi GP-91065 40x40cm Terry

Peceta eshte me mikrofibra dhe e persosur per heqjen e mbetjeve nga siperfaqet lustruese

Materiali cilesor ben te mundur eshte tharjen e ujit nga siperfaqet

Nuk le viza dhe gervishtje

Peceta lahet ne lavatrice

Permasat 40 x 40 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)