590 Lekë


Përshkrimi

Solucion Xhami Motox Winter -20°C 5L PET

Solucion xhami kunder ngrirjes, -20°C 5L PET

Elimininon shtresat e grasove dhe papastertite mbi xham

Formon shtrese transparente...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 40970

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

392 Lekë
490 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
392 Lekë
490 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
312 Lekë
390 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
152 Lekë
190 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm
312 Lekë
390 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
152 Lekë
190 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
392 Lekë
490 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
312 Lekë
390 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
392 Lekë
490 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
790 Lekë
990 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (9)
I disponueshëm
472 Lekë
590 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
472 Lekë
590 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
472 Lekë
590 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
472 Lekë
590 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
392 Lekë
490 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm
472 Lekë
590 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm
1 192 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm
472 Lekë
590 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
632 Lekë
790 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
312 Lekë
390 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
872 Lekë
1 090 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
472 Lekë
590 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
632 Lekë
790 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
792 Lekë
990 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm
472 Lekë
590 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
152 Lekë
190 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm
152 Lekë
190 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
552 Lekë
690 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
312 Lekë
390 Lekë
Kurseni 20%
I disponueshëm
392 Lekë
490 Lekë
Kurseni 20%
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Solucion Xhami Motox Winter -20°C 5L PET

Solucion xhami kunder ngrirjes, -20°C 5L PET

Elimininon shtresat e grasove dhe papastertite mbi xham

Formon shtrese transparente ne siperfaqen e xhamit, heq mjegullen dhe pluhurin e xhamit

Nuk lejon krijimin e akullit ne xham

Nuk demton lekuren, pastrim i qendrueshem qe zgjat

Sasia eshte 5 liter 

Specifikat

Marka Motox
Kapaciteti (ne Litra) 5 Liter

Vleresimet