1 390 Lekë


Përshkrimi

Sonax Pastrues per Klima dhe Kondicioner

Pastron sistemin e ajrit te kondicionuar, sistemet e ventilimit dhe aparatin e avullimit shpejt dhe me lehtesi

Largon aromën e bezdisshme...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 32449

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Sonax Pastrues per Klima dhe Kondicioner

Pastron sistemin e ajrit te kondicionuar, sistemet e ventilimit dhe aparatin e avullimit shpejt dhe me lehtesi

Largon aromën e bezdisshme dhe ofron një aromë të freskët në brendësi

I shpejte dhe i lehte per t'u perdorur: pas vetem 15 minutash dhe pa ndonje perpjekje, mjeti eshte i gatshem per perdorim perseri

Lexoni manualin e perdorimit per efektet qe mund te shkaktohen 

Sasia 100 ml 

Produkt origjinal Gjerman 

Specifikat

Kapaciteti (ne Litra) 100 ml
Funksioni Xhenerike

Reviews (0)