790 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

  • Qumesht dhe mbrojtes kroskoti me efekt mat
  • Pastron dhe mbron siperfaqet plastike dhe gome
  • Pastrim i thelle dhe mbrojtje nga rrezet UV
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 32458

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Sonax, qumesht dhe mbrojtes kroskoti me efekt mat

Specifikat

Marka Sonax
Kapaciteti (ne Litra) 300 ml
Funksioni Kroskoti

Reviews (0)