290 Lekë


Përshkrimi

Pecete Pastrimi GP-91108 40x40cm Window

Peceta eshte me mikrofibra dhe e persosur per heqjen e mbetjeve nga siperfaqet lustruese

Materiali cilesor ben te mundur eshte tharjen e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 42689

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pecete Pastrimi GP-91108 40x40cm Window

Peceta eshte me mikrofibra dhe e persosur per heqjen e mbetjeve nga siperfaqet lustruese

Materiali cilesor ben te mundur eshte tharjen e ujit nga siperfaqet

Nuk le viza dhe gervishtje

Peceta lahet ne lavatrice

Permasat 40 x 40 cm

Reviews (0)