5 390 Lekë


Përshkrimi

Kit 4 sensore parkimi wireless me display, 12V

Display dixhital alfanumerik me indikatore led per krahun e majte dhe te djathte

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Nuk ka me gjendje

Referenca: 8442

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kit 4 sensore parkimi wireless me display, 12V

Display dixhital alfanumerik me indikatore led per krahun e majte dhe te djathte

Paralajmërime të dukshme dhe me alarm bip-bip

Madhësia e display 70x20x30

4 sensorë me ultratinguj Ø 19 mm me konektore lidhës te papërshkueshëm nga uji

Distanca e dedektimit 0.40 > 1.50 m

Përbërësit:

Punto per cpimin e prapakolpit

Display

4 sensorë te zezë

Njësia e kontrollit wireless

Kablli i ushqimit

Manuali në anglisht

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
399 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
590 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
SHITUR
690 Lekë
1 290 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (13)
Nuk ka me gjendje
1 890 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
399 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.